Print Friendly, PDF & Email

Kadeti iz Pančeva bolji od jagodinskih Stršljena

Kadeti U17 iz Jagodine izgubili od vršnjaka iz Pančeva

JBH U17

Utakmica 1. kola Kadetske lige Srbije izmedju Jagodina Black Hornets i Pančevo Panthers se odigrala danas u nedelju 28. maja na terenu u Kočinom selu sa početkom od 17 časova .

Izuzetno lepa i  raznovrsna igra oba tima dovela je preko sto navijača  na teren u Kočino selo.Prva četvrtina je bila izuzetno tvrda igra oba tima  i protekla je u odmeravanju snaga bez poena .

U drugoj četvrtini poeni Pantera i odmah zatim uzvraćaju Stršljeni, zatim neušpešan TPC koji vraća Pančevo, igrač Nemanja Terzić i rezultat je 6:8 za goste .

U trećoj četvrtini nošeni domaćom publikom domaći igrači postižu novi tačdaun za vođstvo od 12:8.Taj rezultat ostaje do 2 minuta do kraja utakmice a zatim prava eksplozija igre igrača iz Pančeva .U ta dva zadnja minuta domaćim igračima popušta pažnja a i nedostaje im snaga da završe utakmicu te gosti postižu dva tačdauna i dva uspešna pretvaranje za dva gola i u cilj ulaze kao pobednici.

Utakmica se zasluženo završava rezultatom 12:24 za goste i na njihovu pobedu nema nikakve mrlje a domaćim igračima ostaje da vredno rade i vežbaju za drugo kolo .

[mks_pullquote align=”left” width=”800” size=”24” bg_color=”#000000” txt_color=”#ffffff”]Kretanje rezultata:
1/4 – 0 : 0
2/4 – 6 : 8
0 : 6 – trčanje 60 yd, Dušan Mitrović; TPC neuspešan
6 : 8 – trčanje 30 yd, Mihajlo Marković; TPC neuspešan koji vraća Pančevo, igrač Nemanja Terzić