Kik-boks u Paraćinu

Print Friendly, PDF & Email

Kik-boks u Paraćinu

Kik Boks Klub Balkan Hero i trener Miloš Milivojević

Nenad Milošević je osvajač bronzane medalje na juniorskom prvenstvu Srbije u kik-boksu. On je jedan od dvadesetak momaka iz Paraćina koji već godinama treniraju ovu borilačku veštinu.

Proizvodnja :
Igor Perić, Nemanja Ilić ©RTV Kanal M mart 2017.

Kik boks klub je zapravo škola kik boksa za decu uzrasta od 9 do 15 godina koji se zovu pioniri, što je i početna faza kik boksa. Pored toga imamo juniore uzrasta od 15 do 19 godina i seniore preko 19 godina. Klub trenutno broji oko 30 stalno aktivnih članova i oko 20 manje aktivnih članova, i želimo naglasiti da radimo i individualne treninge.Klub od samog početka radi punom parom na usavršavanju mladih za borbu  i uopšte za fizičku spremnost i učestvuje na mnogobrojna takmičenja u celoj zemlji od kojih je najvažnije Prvenstvo Srbije u kik boksu, zatim regionalno prvenstvo i mnogobrojna opštinska takmičenja, a ciljevi za 2017-u su nam pre svega da se naši takmičari kandiduju za Balkanijadu u kik boksu koja se održava u Bugarskoj.Trenizi se obavljaju i za manje grupe naših članova ali i individualno za rekreativce koji žele treninge vezano za poboljšanje fizičke kondicije. Treninzi za naše članove se održavaju svakog dana od 19h dok je za individualce uvek po principu dogovora za održavanje treninga. Ukoliko želite postati naš član i naučiti sve vezano za kik boks a da ste iz Paraćina i okoline, sa poverenjem nam se možete obratiti, garantujemo uspeh, jer naši treneri imaju licence i pre svega iskustvo u radu sa decom.

Dođite da se družimo !

Related posts