OK “Jagodina” – OK “Smederevo-Carina” 3:2

Print Friendly, PDF & Email

U 13 kolu muške odbojkaške lige Srbije domaćin iz Jagodine je odigrao “tesnu “utakmicu na domaćem terenu .

Odbojkaški klub Jagodina

Gosti iz Smedereva su fantastično započeli utakmicu i iako je rezultat bio tesan u prve dve četvrtine -gosti su prvi zabeležili taj 25. poen .
Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 2:0 za goste (rezultat po četvrtinama je 23:25, 23:25).
U nastavku mnogo bolja igra domaćina ,i manje neizvesna .Rezultat drugog poluvremena je bio 2:0 za domaćina (25:22, 25:19)pa je morao da se odigra odlučujući peti set.U petom setu je bio rezultat 16:14 i bolja igra domaćina,dovoljna za 6.poraz Smederevčana u ovoj sezoni .

Dobra igra domaće ekipe sigurno je rezultat rada novog trenera ,proslavljenog Srbskog odbojkaša Dragana Popovića  koji je ekipu postavio na” zdrave noge ” i uredio neke unutrašnje odnose u ekipi .Njegov rad neće biti samo rad sa prvom ekipom već sa svim selekcijama u timu  OK Jagodine .